Zabiegi w kapsule SPA

Niepowtarzalny klimat, odprężenia i relaksu.

Eliksir życia

Doskonały zabieg na stres, zmęczenie, poluźnioną skórę, rozstępy i nadmiar tkanki tłuszczowej oraz silne działanie przeciwstarzeniowe. Czerwone wino, winogrona, woda termalna, owoce leśne, słodkie migdały, olej z pestek winogron zrewitalizują, dotlenią każdą skórę, przywrócą witalność i wspaniałe samopoczucie.

Czas zabiegu ok. 80 min.

Czekoladowa rozkosz

Prawdziwa terapia ciała i duszy. Wyszczuplenie i relaks- działanie poprzez ekstrakt z kakaowca ( źródło soli mineralnych ), spirulinę ( naturalne bogactwo mikro i makroelementów ), kofeinę , morszczyn, zieloną herbatę otrzymujemy gładką, elastyczną i napiętą skórę oraz dobre samopoczucie. Zabieg w kapsule SPA.

Czas zabiegu ok. 80 min.

Alpejska harmonia

Zabieg oczyszczający i stymulujący przemianę materii. Korzystnie wpływa na przetrzymywanie płynów i nadmiar tkanki tłuszczowej. Balsamiczne wyciągi roślinne przynoszą ulgę w bólach stawów i reumatycznych. Suszone alpejskie zioła i polne kwiaty przyjemnie regenerują umysł i ciało.Zabieg przy muzyce relaksacyjnej z wykorzystaniem sauny ,koloroterapi prysznica masującego.

Czas zabiegu ok. 80 min.

Energia życia - dla kobiet w ciązy i w okresie karmienia

To magiczna mieszanka miodu, kwiatów oraz naturalnych wyciągów z górskich jabłek i moreli. Zabieg zmiękcza i uelastycznia skórę, ujędrnia oraz dodaje życia i energii.

Czas zabiegu ok. 60 min.